Zwycięzcy

1 grudnia

Nagroda dnia


Cymbałki
nagroda

1. Agnieszka, Kańczuga

Muzyka radość u mojego brzdąca wyzwala, a gdy on tańczy, śpiewa to bawi się cała przedszkolna sala. Cymbałków jeszcze nie mamy, a z miłą chęcią je u nas powitamy. Może jakąś kolędę na nich zagramy? I naszym Świętom urok damy?

2. Anna, Krotoszyn

Cymbałki uśmiech u malucha wywołują szczery, bo zastępują w graniu garnki, tłuczki i patery... I kuchenna perkusja pójdzie w niepamięć, gdy uroczy jelonek zagra w śnieżną zamieć.

3. Dorota, Białystok

Mam nadzieję, że zabawa z cymbałkami mojego synka do zabaw muzycznych zainspiruje i do bycia następcą Charliego Wattsa z The Rolling Stones przygotuje ;-)

4. Ewa, Osmolice

Pradziadek i dziadek na akordeonie grali, Tata grą na pianinie się chwali. Co będzie pierwszym instrumentem naszego Smyka? Może na ślicznych cymbałkach zabrzmi jego muzyka? Niech Mikołaj mknie do nas w te pędy, Zagramy na nich piękne kolędy.

5. Wiesława, Nasiegniewo

DO -w DOmu mam małego szkraba RE - pREzent kupić mu wypada MI - uMIe uderzać już piąstkami FA - i FAjnie śpiewa czasami SOL - o SOLidnych cymbałkach myślimy LA - KLAudię chętnie nimi nagrodzimy :)

Gratulujemy

>
2 grudnia

Nagroda dnia


Chmurka przytulanka
nagroda

1. Dorota, Błędów

Miś, Żyrafa, Pszczoła, Brokuł... Kogo wciąż brakuje przy mym boku? Może Mama wierszem pisząc Mikołaja przekonać zdoła, by miła chmurka spłynęła w me ramiona. Wtuliwszy się w puch przyjaciela nowego, spokojnie noc prześpię, nie przyśni się nic złego.

2. Ewelina, Zbijów Duży

Chmurko chmurko przytulanko pomóż mi aby moja Zuzienka w nocy mogła sie do Ciebie przytulać i nie odkrywać się ze swojej kołderki. Ty masz takie długie rączki zakończone kokardkami które na pewno będą mocno trzymać kołderke w tą zimną grudniową noc.

3. Julita, Lubin

Mój malutki przedszkolaczek, malować umie już nie tylko szlaczek, ostatnio chmurki przeróżne tworzy, więc na taką przytulankę z pewnością serduszko swe otworzy :)

4. Karolina, Kielce

Chmurka przytulanka mojej córci marzenie, Bo ona uwielbia mamy o pogodzie tłumaczenie Skąd się bierze deszcz, skąd śnieg pada, Czy on Mikołajowi z worka wypada? Skąd tęcza i słoneczne promienie? One budzą w mej córci prawdziwe zauroczenie!

5. Maria, Tarnów

"- Patrz, wnuczuś. To cumulus. A to..." "- Nie, babciu, to owieczka!" Patrzę z prawa, patrzę z lewa i... zaczynam dostrzegać futerko, nóżki, główkę... Fajnie tak znów poczuć się dzieckiem! A jeszcze fajniej dziecku sprawić prezent idealny :)

Gratulujemy

<
>
3 grudnia

Nagroda dnia


Kalejdoskop
nagroda

1. BOŻENA, KRZESZÓW

Chcę wygrać kalejdoskop dla wnuczki, by zawsze pamiętała o tym, że świat ma tysiąc barw i kształtów, pod warunkiem, że chcemy i umiemy je dostrzec.. ;)

2. Dorota, Kraków

Magiczny świat barw, kształtów, światła, wielka niewiadoma "co będzie teraz" przy każdym kolejnym ruchu, napięcie, oczekiwanie, czas płynący inaczej... chciałabym, aby moje dziecko miało możliwość zapamiętać tą zabawkę tak samo jak ja.

3. Katarzyna, Gdańsk

Szczyt za skałami, bieli się z daleka, miś patrząc przez kalejdoskop, nie dojrzał jednak ni góry, ni zwierzęcia, ni człeka, tylko mu się szkiełka w kwiatki i figury układają, morał z tego taki: kalejdoskop nie dla misia tylko dla małego człowieka.

4. Mirella, Gdynia

Gdy słońce oczy mruży.W kalejdoskopie pojawia się mapa kosmicznej podróży.Ile gwiazd błyszczących na niebie.Tyle odległych galaktyk i planet w migoczącym kalejdoskopie.Mapę kolorowej podróży już znam.Może w przyszłości z niej skorzystam.

5. Monika, Zielonka

Kalejdoskop zachęca do obserwacji świata, uwrażliwia na to co można zobaczyć, rozwija wyobraźnię, przenosi do Krainy Fantazji-wywołuje uśmiech-a o to w życiu chodzi.

Gratulujemy

<
>
4 grudnia

Nagroda dnia


Zestaw pieluszek Dada
*Organizator skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia rozmiaru pieluszek.
nagroda

1. Adrian, Leszno

Co najważniejsze dla rozbrykanego malucha? By zawsze pieluszka była sucha.By podczas skoków, wspinania, biegania, pieluszka się pupy trzymała, a nie spadała i odpinała, I na to wszystko jest jedna rada- zestaw pieluszek firmy Dada.

2. ANNA, PRZEŹMIEROWO

To mają być bardzo suche Święta! Niech pieluszki ukoją nasze Kochane niemowlęta. A gdy gwiazdka na niebie jasno zaświeci, radość świąteczna przeniknie wszystkie dzieci, a z pieluszkami będzie bardzo spokojnie, wprost idealnie w rodzinnym gronie.

3. Beata, ustroń

Dzisiaj wszystkie maluszki mogą liczyć na fantastyczne pieluszki. Do historii odeszły tetrowe kokony, pieluszkom Dada należą się pokłony. Ruchów nie krępują naszym maluchom i suche środowisko fundują ich pupom. Trend na czasie - Dada w zapasie...

4. Emilia Kowalska, Toruń

Pieluszki Dada są jak członek rodziny! Codziennie przecież się często widzimy. Życie bez nich byłoby uciążliwe, śmiem wręcz powiedzieć, że niemożliwe! Przez wszystkie rozmiary razem przejdziemy, bo ja i mój dzidziuś tak właśnie chcemy!

5. Iwona, Skarżysko-Kamienna

Mój maluch pieluchy potrzebuje,bo swych potrzeb fizjologicznych jeszcze nie kontroluje.Pielucha znakomicie otula skórę,pielęgnuje i dba,a mój maluch w niej komfortowo się czuje.Córka nie zawoła,że siku chce,więc pieluchę musi jeszcze mieć.

Gratulujemy

<
>
5 grudnia

Nagroda dnia


Szumiś
nagroda

1. agnieszka, wrocław

"...a Ty go matulu w płaczu utulaj" - mówią słowa kolędy. Mi, jako mamie, do świętej daleko i ani sił, ani cierpliwości już do utulania nie mam. Mikołaju, pomocy! Mikołaju, Szumisia!

2. Alicja, Wrocław

Szumis przyjacielem maluszka, tuli rozbawi i szumi do uszka. Ukołysze do snu o każdej porze, na płacz i niepogodę pomoże. Dzieci kochają misie, gdy szumią im w uszku jak u mamy w brzuszku.

3. Martyna, Mokobody

O Szumisiu Maciuś marzy,by przytulać go do twarzy.A gdy zasnąć dziś nie może,Szumiś chętnie w tym pomoże.I poszumi mu do uszka,jak magiczna mała wróżka. Spokojny sen mu wyczaruje,gdy tylko ten Szumiś u nas wyląduje!

4. Monika, Brwinów

Zatrudnie na stanowisko strażnik snu.Wymagania: dobry kontakt z dziećmi i miłe w dotyku futerko. Oferuje: kochającego szkraba który co noc będzie tulił i ogrzewał własnym ciałem aż do rana. Po dłuższej współpracy możliwe drugie dziecko do opieki.

5. Urszula, Bydgoszcz

Dlaczego ten miś ma tak zatroskaną minkę? Chciałby utulić do snu pewną dziewczynkę. Uspokoić ją w pierwszym życia roku, pomóc śnić przepiękne sny na każdym kroku. Ciepło i bezpieczeństwo wnieść w jej otoczenie, zapewnić błogie Karolinki wyciszenie.

Gratulujemy

<
>
6 grudnia

Nagroda dnia


Drewniany bębenek
nagroda

1. Anna, Ruja

Na bębenku Dadzie z radości zagramy chociaż małe rączki mamy. Pewnie mamie i tacie zwiędną uszka, ale co się nie robi dla swego maluszka. Mikołaj usłyszy nasze głośne granie i nocą zawróci do naszego domku swoje sanie.

2. Julia, Lubicz Dolny

Cała rodzina uwielbia muzykę. Ja lubię ballady , tata hip-hopa, a dzieci bardzo kochają rocka. A zatem bębenek do cięższych piosenek, na pewno im sprawi uśmiechu wieeele!

3. Magdalena, Bogatynia

Córeczkę do snu melodie kołyszą, one też pierwsze jej myśli słyszą. Panience marzy się wspólna zabawa, rodzinna nauka gry na bębenku to poważna sprawa. Może mama koledę zaintonuje, a Tosia instrumentalny podkład pod nią przygotuje?

4. Marek, Ruda Śląska

Bębenek dla mojego wnuka... to będzie dla Niego nauka. Jak pałeczką w bęben stukać, żeby można było słuchać, rytmów, taktów, dźwięków różnych, kwadratowych i podłużnych, a tak mówiąc całkiem szczerze w jego talent bardzo wierzę ;)

5. Monika, Bielawa

Chcę odzyskać swoje garnki i metalowe miski, więc gram o bębenek z egoistycznych pobudek. I mam też maleńką nadzieję, że poziom decybeli na drewnie jest duuużo niższy niż na metalowym sprzęcie kuchennym.

Gratulujemy

<
>
7 grudnia

Nagroda dnia


Dywanik renifer
nagroda

1. Arkadiusz, Łódź

Bosą stopką z łóżka wstaje. Każdy włosek dęba staje, bo pod nogą nic miłego-zimny panel mój kolego. Ale byłoby milutko móc co rano bosą stopką stanąć na Rudolfa dywanik udającego prosto od Mikołaja Świętego.

2. Ewelina, Warszawa

Dziś od rana jest afera, o dywanik renifera. Gdy go dziecko zobaczyło to się bardzo ucieszyło. Ten dywanik jest mięciutki i odgoni wszystkie smutki. No i będzie nasze dziecię najszczęśliwsze w całym świecie. :)

3. Małgosia, Biedrusko

Spod łóżeczka spoziera wielka głowa renifera. To mój nocny obrońca, co sprawdza bez końca, Czy chochlik zły, chce pomieszać mi sny. A rankiem na jego grzebcie, będę słuchał maminych opowieści o świecie.

4. Marcin, Warszawa

Chciałbym wygrać dla synka by móc się położyć na dywaniku z malym obok kominka i opowiadać mu historie niesamowite o miejscach które nie zostały jeszcze odkryte.Grzałby nas ogień,grzałby nas renifer puchaty a synek by słuchał i tulił się do taty...

5. Patrycja, Odrzykoń

Stoi na progu wysoki pan z brodą, Stary i siwy nie błyszczy urodą ,w końcu mówi "czy byłaś grzeczna?" ona odpowiada "a ta peruka to panu potrzebna?" Mikołaj nie wie co zrobić czerwony, oto Leno twój przyjaciel- renifer nowy.

Gratulujemy

<
>
8 grudnia

Nagroda dnia


Ukulele
nagroda

1. Aneta, Rokitki

Aby było nam weselej, syn chce wygrać ukulele. Nie pomogą akwarele, ta zabawka jest na czele. Wyłączamy wszystkie baje i robimy w domu Hawaje. Będziemy rozwijać się muzycznie, będzie fantastycznie! Usłyszą dwa bieguny jak będziemy szarpać struny!

2. Elżbieta, Łódź

Zanim kupię mu gitarę, zanim ściany będą drżały, nim zostanie królem rocka, niech ma ten instrument mały, niech zakocha się w muzyce, pozna jej odcieni wiele, a może zostanie jednak wirtuozem ukulele? :-)

3. Ewa, Zgierz

Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami leżała samotnie gitara, która na swojego grajka czekała. Znalazł ją Michałek, wziął w ręce i przytulił czule. I żyli jak w bajce, Michał miał gitarę a gitara grajka, bo muzyka to piękno a on w piękno wierzy.

4. Karolina, Warszawa-Wesoła

Moje dzieci lubią bawić się w orkiestrę - Laurka gra np. na cymbałkach, a młodszy Jaś jest dyrygentem. Muzyka towarzyszy im od narodzin i chciałabym, aby zabawy muzyczne były tłem ich życia. Ukulele ożywi rodzinne niedziele! Muzycznych Świąt!

5. Przemek, Choroszcz

Cyprian zawsze zasypiał przy strunach gitary. Jego uwagę przykuwały w teledyskach popisy Princa czy Claptona.Rączki Cypriana są zbyt małe na wielką menzurę w gitarze taty. Ukulele pozwoli Cyprianowi koncertować wspólnie z tatą i panami z teledysków.

Gratulujemy

<
>
9 grudnia

Nagroda dnia


Zestaw pieluszek Dada
*Organizator skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia rozmiaru pieluszek.
nagroda

1. Agnieszka, Lesko

Pieluszkowanie to mokra sprawa z Tobą moja Dadusio wesoła zabawa. Chronisz mą pupkę i w dzień i w nocy, dzielnie przybywasz, gdy wołam siusiu - pomocy!jesteś ze mną ponad rok cały w swej delikatności kompan z Ciebie doskonały. Dada bohaterką Antosi!

2. Anna, Głuchołazy

Świąteczna gwiazdka już na niebie świeci, pieluszki Dada kochają wszystkie małe dzieci. Mięciutkie, przewiewne i bardzo chłonne, do przemoknięć nigdy nie są skłonne! Synek spokojnie przesypia w nich całą noc, by w dzień mieć z Dadą super moc :)

3. Joanna, Warszawa

Sucho wszędzie, czysto wszędzie My już wiemy co to będzie! Śmiech, zabawa, ciężka praca Nic uwagi nie odwraca Bo w pieluszce naszej Dada Córcia cały świat przebada!

4. Katarzyna, Wałbrzych

...ponieważ pieluszki Dada są jak ramiona mamy. Delikatnie otulają i sprawiają, że maluszek czuje się komfortowo i bezpiecznie. Jak duszki z białymi skrzydełkami przefruwają i pomagają mi dbać o mój największy skarb. ;) są w tym niezastąpione!

5. Weronika, Dopiewo

Sucha pupa jest wesoła, tańczy do rytmu jak szalona. Dady pieluszki w tym pomagają, suchość pupci dają. Dawidek wręcz szczęśliwy że może wygrać to co mu na codzień towarzyszy:)

Gratulujemy

<
>
10 grudnia

Nagroda dnia


Dziecięca pościel
nagroda

1. Agnieszka, Lublin

Chętnie położyłabym synka spać w takiej cudownej pościeli. Gwiazdki i chmurki przeniosłyby go w krainę cudownych snów i nastąpiłaby ta pierwsza samodzielnie przespana noc. W końcu wszyscy bylibyśmy wyspani :)

2. Anna, Dąbrowa Tarnowska

Wszystkie dzieciaki się już weselą, bo mogą być obdarowane piękną pościelą. A jest w pokoju maluszka bardzo konieczną taka, co zapewni noc ciepłą i bezpieczną. Co zabierze go w krainę snów i będzie go grzała od stóp do głów.

3. Ewelina, Rudnik nad Sanem

Niezbędnik dobrego snu: dwu-letnia Amelka, mięciutki,ulubiony, 20-letni miś po mamie, łóżeczko o wymiarach 60x120, karuzela z projektorem gwiazd i brakuje właśnie tego pięknego chmurkowego zestawu. Mikołaju pomóż Amelce śnić o wszechświecie !!!

4. Łukasz, Płaza

Do snu tak pięknie utuli, jak mama kochana przytuli. Kołderka w puszyste chmury, na sen ma swe receptury. Każdy chciałby się w nią wtulić, w niebie zasnąć i gwiazdy utulić.

5. Magda, Końskie

Chmurko chcę byś moją córcie ciepło otuliła, byś do snu ją przytuliła, a gwiazdki niech jej mrugają, i całą noc jej kołysanki śpiewają, by się małej Tosi słodko spało z buzią wtuloną w taką pościelą wspaniałą

Gratulujemy

<
>
11 grudnia

Nagroda dnia


Drewniany miś
nagroda

1. Edyta, Legnica

Wędrujemy sobie dziś, ja i mój drewniany miś. Idą noga za nogą, pcham przyjaciela przed sobą. Taki miś to jest coś. Skąd go masz zapyta ktoś. Podarowała mi go wesoła Biedronka, która co rano w ogródku się błąka.

2. Ewa, Gzowo

Spójrz Mamo, już sam stoję. Żeby już chodzić dwoję się i troję. Drewniany Miś na kółkach towarzyszem świetnym byłby, w podróżach po domu na pewno pomógłby mi. Ułóż wierszyk, ślij do Dady bo bez misia nie da rady.

3. Ewelina, Warszawa

Jaki śliczny Miś drewniany, Chciałby się nim bawić Synek roześmiany :) Misio ładny, wesolutki, Wnet odgoni wszystkie smutki. I pokaże dziecku rad, Jaki piękny dookoła świat :) Przygarniemy Misia tego, I ruszymy w świat kolego.

4. Joanna, Gliwice

Dziecinka moja mała sen o kolorowym misiu dzisiaj miała. Taki z kółeczkami i drążkiem do prowadzenia, oooo...chyba o takim jak ten Wasz mi opowiadała. Ale by się zdziwiła, gdyby ja jawie go zobaczyła. W moc snów by uwierzyła :)

5. Marta, Warszawa

Jeden kroczek, drugi kroczek - Miłosz zaraz skończy roczek. I na spacer towarzysza - chce mieć drewnianego misia. Pchać go będzie tuż przed sobą, śmiejąc się i tupiąc nogą.Miłosz bardzo lubi kocha, za tym białym w nocy szlocha!

Gratulujemy

<
>
12 grudnia

Nagroda dnia


Lalka
nagroda

1. Anna, Wołomin

Każda dziewczynka chce taką lalę! By się przytulić, przekazać żale, żeby pod rękę wziąć na spacerek, we dwie pić herbatkę czy zjeść deserek, aby plotkować i śmiać się do łez, ja taką lalę dla córci chcę też...

2. Ewa, Augustów

Ruda,jak moja córeczka,zamieszka obok łóżeczka i zostaną przyjaciółkami na lata całe.Bo obie są małe i mogą się wspierać w momentach trudnych,jak podczas dni deszczowych i nudnych.Mogą wszędzie być razem,aż nadejdzie pora,by pójść do przedszkola...

3. Grażyna , Kościelec

Może herbatki nalać?Proszę. Może troszeczkę ponoszę? Pogawędzimy a potem w pana doktora się pobawimy. A kiedy spać przyjdzie już pora, córeczka przytuli i słodko zaśnie z lalką w ramionach. A sny będą bajkowe i pomysły na zabawy z lalą nowe.

4. Katarzyna, Lublin

Moja córeczka jak widzi lalkę z daleka, od razu się cieszy i chce jej dać butelkę mleka. Taki instynkt już od małego, a zabawa z lalą jest na całego! Tuli, całuje, wozi w wózeczku i czeka na nową lalę w swoim łóżeczku :-)

5. Malgorzata, PARCZEW

Lalka to Hani najlepsza koleżanka. Rude włoski, żółte butki, piękna suknia w polne kwiatki. Od dzisiaj bedą codziennie razem wędrowały i świat kolorowej wyobrazni odkrywaly.

Gratulujemy

<
>
13 grudnia

Nagroda dnia


Zestaw pieluszek Dada
*Organizator skontaktuje się w celu ustalenia rozmiaru pieluszek.
nagroda

1. Anna, Lublin

Chcemy wygrać zestaw pieluszek, bo je uwielbia nasz maluszek. Dada po prostu mu odpowiada - jest mięciutka i milutka, a pupa dziecka w niej suchutka. W takiej pieluszce, daje wam słowo, maluch poczuje się komfortowo.

2. Bartosz, Warszawa

Najlepsze są pieluszki DADA, Innych używać wręcz nie wypada :) Codziennie dbają o dziecka wygodę, Czy śnieg czy mróz czy w ładną pogode. Bez tych pieluszek panikuje mama, tata, Zawsze mamy zapas pieluszek DADA :)

3. Grażyna, Białystok

Dada, Dada, pomóż, proszę siku, kupka się panoszą chaos, zamęt w mej pieluszce, bo ja jestem wciąż maluszkiem. Chcę mieć sucho i przyjemnie, aby radość była we mnie, bym miał uśmiech na swej buzi, bym nie płakał, nie marudził.

4. Monika, Sulejów

Krzyś leniwie swą pupką na boki kołysze.A cóż to mój drogi?Czy ja dobrze słyszę?Czystą pieluszkę Dada jak zawsze szykuję,będzie coś większego-oj,już ja to czuję!Krzyś swą miną o zapas nowych pieluch prosi,niech się atmosfera świąt w powietrzu unosi!

5. Robert, Lublin

Pieluszek Dada używamy i lepszych sobie nie wyobrażamy. Są delikatne i bardzo chłonne, w nich noce są spokojne. Miękkie, bo ekstrakt z aloesu zawierają i maleńkiej pupki nie odparzają. Swobodne ruchy zapewniają radość rodzicom i dziecku dając.

Gratulujemy

<
>
14 grudnia

Nagroda dnia


Lampka Sowa - Skip Hop
nagroda

1. Agnieszka Tarkowska, Gdańsk

Jasiek jest pełnym energii dwulatkiem, który fika koziołki,bryka, wszędzie go pełno i przysłowiowego "diabła się nie boi". W nocy dopadają go strachy te małe i trochę większe. Ażeby stawić im czoła potrzebuje sówki-światełka, która oswoi ciemności.

2. Anna, Wasilków

Gdy noc w pokoju dzieci zagości - Sowa Skip Hop oświetli im ciemności, do snu ich lekkim światłem utuli i pozwoli noc całą przespać w ich łóżeczkach zamiast w łóżku matuli. A gdy przyjdzie ranek sowa do zabawy z nimi wstanie. Ot Sowa całodobowa.

3. Marzena, Kraków

Oto najwspanialsza sowa, co potworki groźne schowa. I przegoni wszystkie strachy, schowa ciemność w kąt do szafy. Do nas! Do nas, Mikołaju! Będzie sowie tu jak w raju!

4. Mirella, Gdynia

Lampa i sowa super duet tworzyła.Tuż na rogu stolika stała i piękny blask dawała.Nie odleciała na zimę,tylko co wieczór o dobry sen dbała. Czy mróz czy upał ona zawsze schyłek dnia rozświetlała.

5. Monika, Biadaszki

Lampka Sowa to marzenie, Proszę, spelnij me życzenie By malutka ma coreczka Kiedy idzie do lozeczka Dziarskim krokiem podreptala I ciemności się nie bała Niech ta sowa droge wskaże Do krainy sennych marzeń. :)

Gratulujemy

<
>
15 grudnia

Nagroda dnia


Króliczek
nagroda

1. Anna, Sławoborze

Królik świetna niespodzianka, w sam raz dla mojego Janka. Bo gdy ją przytuli synek, zapewniony ma wypoczynek. Mikołaju daj królika, Niech mój syn z nim sobie bryka. Będzie jego przyjacielem. Nie proszę przecież o wiele :)

2. Ewa, Busko Zdrój

Króliczek do snu utuli, gdy ząbki bolą też przytuli. On słynie z mocnych zębów, szybkich skoków i marchewkowych zapędów. Z nim obce są płacze i smutki, jest kochany i cieplutki.

3. Justyna, Podkowa Leśna

Ten Króliczek Mały do przytulania jest doskonaly. Ma duże zęby i uszy, ale fajny z niego pluszak. Łapki cztery, uszka dwa i puszysta z tyłu kitka. Zapraszamy go do swoich poduszek, a na imię dostanie Klapouszek.

4. Michał, Dąbrowa Tarnowska

Ten króliczek, ten malutki pomoże Dawidkowi rozgonić smutki. Gdy mu smutno, gdy mu źle króliczek do niego przytuli się. Nie autka, nie klocki lecz króliczek mały będzie dla Dawidka prezentem doskonałym.

5. Natalia , Dorożki

Entliczek, pentliczek, pluszowy króliczek! Na kogo wypadnie? Tego nie wiemy! Ale króliczka bardzo mieć chcemy. By ten przyjaciel mógł z Tymkiem żyć. Z nim się śmiać, bawić, po prostu wciąż być! A takie marzenia wymagają spełnienia!

Gratulujemy

<
>
16 grudnia

Nagroda dnia


Pluszowa karuzela
nagroda

1. Adelina, Lublin

Pluszowa karuzela niechaj malca rozwesela. Młodziutki marynarz się ucieszy, że są na niej śliczne, morskie rzeczy. Mama zaś bajkę opowie: o wesołym wielorybie albo dzielnym kapitanie, co ocean przemierza niestrudzenie.

2. Izabela, Słupsk

Ahoj morska przygodo! - to jest to co mój synek lubi najbardziej, więc szybko się zaprzyjaźni z morskimi pluszakami i razem z nimi wyruszy w senną przygodę po morzach i oceanach, to idealny prezent dla małego pirata.

3. Joanna, Kraków

Bo morska przygoda wciąga każdego, z synka uczyni kapitana dzielnego. Na fali wyobraźni w swym statku popłynie, razem z delfinkiem niejedną psotę wywinie. Kolejny towarzysz to wieloryb ciekawy, zachęca wszystkich w kole do wspólnej zabawy.

4. Kasia, Ostróda

Karuzela z morskimi zwierzakami i łódkami pozwoli przenieść się naszemu smykowi w podwodny świat o którym opowiada mu dziadek i być początkiem tych licznych zabaw nad wodą które zapewni mu ten zapalony wędkarz :)

5. Monika, Krasnobród

Dlaczego chcę karuzelę dla maluszka?Ćwiczeniu wzroku,przyciąganie wagi małego smyka i motywowanie go do poruszania oczakmi,wyciągania rączek w próbie chwytu.Pomoc w zasypianiu i rozwój koordynacji ruchowej-tak konkretnie!Poza tym jest piękna!

Gratulujemy

<
>
17 grudnia

Nagroda dnia


Pluszowy miś
nagroda

1. Aneta, Tarnobrzeg

Miś pluszowy,miś wspaniały,kompan zabaw doskonały.Chętnie się przytula,skacze, niesie radość gdy ktoś płacze.Zawsze Cię wysłucha,pomoże,doradzi,Twoich sekretów nikomu nie zdradzi,może pod choinkę Mikołaj nam go wsadzi i radość synkowi sprawi.

2. Ania, Poznań

Dobrze wiemy nie od dziś, że każdemu dziecku potrzebny jest pluszowy miś. Dlatego chcę wygrać, będzie Gabrysi w zabawie partnerem, w dobrych i złych chwilach jej SUPERBOHATEREM. Będzie jej przyjacielem i dniem i nocą i zawsze chętnie posłuży pomocą.

3. Anna, Szczodre

Misiu kochany przybądź do naszej Hani. Będzie cię tuliła kochała i rozstawać się z Tobą nie będzie, już w szpitalu w mojej torbie na nią czekać będziesz. Będziesz smutki odpędzał i koił co złe, do naszego domku zapraszamy Cię!:)

4. Anna, Tarnów

A misie... czasem nie chce. Być na każde zawołanie. Na każde: mamo, oć! mamo, daj! mamo, tu! albo i tam. Gdyby synek miał misia-Słodzisia to on zapraszany byłby na herbatki, to on słuchałby orkiestry na garnki i patelnie, to on grałby niejedną rolę.

5. Monika, Bytom Odrzański

Miś nie musi być doskonały, gdyż każdy jest przez dzieci lubiany.Moja córeczka na tego misia spojrzała i od razu go pokochała! Misiek umilili Alicji podróże,a w nocy będzie jej pluszowym stróżem

Gratulujemy

<
>
18 grudnia

Nagroda dnia


Zestaw pieluszek Dada
*Organizator skontaktuje się w celu ustalenia rozmiaru pieluszek.
nagroda

1. Anna, Czuszów

Dada z nami jest od zawsze nam nie straszne żadne sytuacje. Synek śpi spokojnie całą noc, tylko Dada ma taką moc. Mama je uwielbia za chłonność i wygodę a synek za kreskówkowych przyjaciół z którymi codziennie ma inną przygodę.

2. Daria, KĘPNO

Juz od jedyneczek używany waszych pieluszeczek. Zuzia sucha pupcie ma i nie krzyczy nam co dnia ! Dada towarzyszy nam i będzie w domu , u babci, na spacerze i w ogóle wszędzie! !! ; ) Nie zmienimy Dady za nic bo nasza sympatia do Was nie zna granic!

3. Magda, Szczecin

Zestaw pieluszek Dada dla mojego maluszka idealnie się nada. Są mięciutkie i wygodne. Najlepszej opinii i polecenia godne. Dzięki nim cała noc przespana a maluszek gotowy do zabawy od rana.

4. Mariola, Tarnów

Jeżeli są tak dobre jak chodzą słuchy, chcę je wygrać dla synka, by dodać mu odwagi i otuchy. Przyda mu się coś co uskrzydli ducha i wywoła uśmiech od ucha do ucha. By teraz już mógł ruszać na podbój świata, z takim pewniakiem wprost będzie wymiatał

5. Michał, Łąkta Dolna

Codziennie pieluszek Dada używamy,innych sobie nie wyobrażamy.Bo gdzie znajdziemy drugie takie dające dziecku udogodnienia wszelakie?W nich sucho,przyjemnie i pewnie,że dziecko się do nas uśmiechnie.Więc o pieluszki gramy,by rozpromienić i twarzMamy

Gratulujemy

<
>
19 grudnia

Nagroda dnia


Grzechotka i gryzak
nagroda

1. Agata, Inowrocław

To jest zestaw jak marzenie, dla bobasa ukojenie. Gryzak taki jest mięciutki, ząbkujące leczy smutki. A grzechotka - słodka krówka, szepcze dziecku miłe słówka: że choinka i prezenty - każdy będzie uśmiechnięty!

2. Izabela , Czarnków

Gryzaki jest wręcz dla nas doskonały bo ząbkuje właśnie Staś mały. A żeby odwrócić od bólu uwagę maluszka do jego rączki wskoczyć grzechotka krówka. To jest zestaw idealny i już humor jest wspaniały.

3. Joanna, Strzyżowice

Gdy zima w pełni i śnieżek pada, bobasa spotkał kłopot nie lada. Swędzące dziąsła, okropna nuda - czy znaleźć sposób się na to uda? Tak! Miły gryzak, miękka grzechotka - nareszcie smyka coś dobrego spotka.

4. Kinga, Baszowice

Radzio lubi bawić się rączkami, lecz najbardziej grzechotkami. A ta krówka niebanalna jest dla niego idelalna. Z tym gryzaczkiem daję słowo razem spiszą się wzorowo. Taka tego będzie puenta świetny prezent jest na święta.

5. Rima, Warszawa

Boli dziąsło,boli buzia- lamentuje nasza Zuzia... Ząbkowania dni nastały, przyda się więc gryzak mały. Grzechoteczko od Dadusi, umil ten czas mej Córusi, żeby było jej radośnie, pst...oj chyba ząbek rośnie!

Gratulujemy

<
>
20 grudnia

Nagroda dnia


Wąż do zabawy
nagroda

1. Aleksandra, Hańsk

My z córeczką spacery uwielbiamy Liczymy że węża tego cudownego wygramy.. urozmaicil by on córeczce wędrówki na pewno by do niego nie robiła z ustek podkowki.. zabawy by z nim miała w brut może by się trochę zabawila sama-to byłby cud..

2. Aleksandra, Wadowice

Synek w brzuszku wciąż wariuje, mamusia wyprawkę już kompletuje. Tatuś czeka też niecierpliwie, głaszcząc brzuszek bardzo pieszczotliwie. Wąż do zabawy czas synkowi rozjaśni , gdy już na świecie się pojawi.

3. Karolina, Kraków

Pobawić, przytulić, zabrać do wózka a na noc opleść szczebelki łóżka. Może pomoże nam Dada Wrożka i szepnie Biedronce słówko do uszka. Śliczny, niebieski jak kolor nieba, takiego Alicji wlaśnie potrzeba!

4. Małgorzata, Włocławek

Moja słodka córcia Julcia, to jest istny mały zbójca. Chociaż roczku jeszcze nie ma, wciąż raczkuje, gaworzy i śpiewa. Bardzo kocha swe zabawki, Ma kociaka, krówke, zabki. Jedank węża jej brakuje, co świetną zabawe zagwarantuje!

5. Mirosława, Grodzisk Wlkp.

Już Mały Książę to wiedział, że wąż to ciekawe zwierzę, a tego tu, pluszowego, bez obaw Ewci powierzę, bo nie skrzywdzi jej, a w zamian rozbuja jej wyobraźnię. Z takim wężem do zabawy w mig Ewuni będzie raźniej!

Gratulujemy

<
>
21 grudnia

Nagroda dnia


Zimowy kocyk
nagroda

1. Agata, Sarbia

Huhu ha, huhu ha zima wcale nie jest zła, jak się taki kocyk ma. Kiedy mróz i śnieg na dworze ten kocyk w spacerze nam pomoże. Bo gdy Synkowi ciepło jest to zadowolony jest, więc o zimowy kocyk prosimy, by się Oluś nie bał zimy :)

2. ALEKSANDRA, MIKOŁÓW

Noc zapada, a w taką noc dam Ci czarodziejski koc. Ciepły, miękki i w kropeczki dla mej małej dziewczyneczki. Wyczaruje on dla Ciebie same kolorowe sny. Ty go przytul raz, dwa, trzy, a wnet misie i laleczki będą się uśmiechać do mojej córeczki.

3. Anna, Szydlow

Antos codziennie okienko kalendarza z nadzieja otwiera, bo chcialby dostac prezent od Dady Dobrodzieja :-) Zimowy kocyk sprawdzilby sie w sam raz, w ten swiateczny, magiczny czas!Nasz Maluszek z checia wtulilby sie w grudniowa noc w cieply kocuszek!

4. Anna, Jamielnik

Dajesz ciepło? To jest pewne! Jednak moja córka ma więcej wymagań! Kiedy będzie trzeba będziesz bohatera peleryną, ratunkiem przed lawą, kryjówką przed stworem, a nawet namiotem!

5. Monika, Unisław

Nasz Jaś lubi tulić się do siostry, mamy, taty, potrzebuje też ciepłej tekstylnej maty, co go ogrzeje i zakryje, bo Jaś to bobas co lubi swe łóżeczko i w nim się często śmieje. Teraz radości będzie więcej, bo w łóżeczko nowy prezent kocyk zagości.

Gratulujemy

<
>
22 grudnia

Nagroda dnia


Pluszowa kostka
nagroda

1. Agnieszka, Bydgoszcz

Pluszowa kostka, zawsze dla malucha radosna. Doskonale rozwija najmłodszych umiejętności, chwytania, turlania i innych radości. W domu czy na spacerze malec ją chętnie ze sobą zabierze. Zabawa od świtu do zmroku, dziecko ją zawsze będzie mieć na oku

2. Aleksandra, Starachowice

Pluszowa kostka w małych rączkach się kręci. Na pewno malucha do zabawy zachęci a przy okazji nowe rzeczy pozna i nowych bodźców przy zabawie dozna.

3. Marta , Osiek

Mała kostka, a tyle radości, Uśmiech na buzi Rafała zagości, Gdy wygra ten prezent miękki, Który przegoni wszystkie smutki i lęki. Więc prosimy o kostkę Dado kochana Już dzisiaj z samego rana!

4. Rudolf, Krzyżowa

Taka kostka sensoryczna to zabawka wprost magiczna. Dla mej wnuczki idealna - miękka, piękna, niebanalna. O ten prezent tak bajeczny prosi dziadek w czas świąteczny.

5. Tomasz, Katowice

Urocze kolory, mięciutka jak puszek- za to by pokochał kostkę nasz Maluszek. Zgrabna, chwytna, mała- dla Olusia rączek byłaby doskonała. Rozwijałby dzięki niej zdolności manualne, więc dostać taki prezent byłoby idealnie!

Gratulujemy

<
>
23 grudnia

Nagroda dnia


Zestaw pieluszek Dada
*Organizator skontaktuje się w celu ustalenia rozmiaru pieluszek.
nagroda

1. Aleksandra, Kraków

Na nic karp, prezenty i choinka, gdy bez Dady smutna minka! Dado, Dado jak aniołek leć prościutko pod nasz domek. Kubuś Ciebie potrzebuje! Tylko wtedy się raduje, gdy na codzień i od święta na jego małej pupie wciąż Dada zapięta.

2. Danuta, Bielsko-Biała

Mój wnuczek dostał już ode mnie wiele, radości, smutki i troski z nim dzielę, a moja córka prosi tym razem o pieluszki, bo dostaje ode mnie głównie ciuszki, a wiem, że jest to prezent funkcjonalny, dla mojego kochanego wnuczka idealny!

3. Ewa, Warszawa

To poważne jest zadanie by pieluszki były tanie,pupy dobrze się trzymały i suchość zapewniały,bez łez malca i podrażnień i bez innych przykrych zdarzeń.DADA spełnia wszystko,więc to oczywistość,że ich wybór jest najlepszy-powie tak maluszek pierwszy

4. Karolina, Ruda Śląska

Każdy maluch dobrze wie, Ile radości jest we wspólnej zabawie, Pupy suche, komfortowe, ilości pieluch potrzebną są hurtowe! W konkursie z radością udział bierzemy Być może niedługo z pieluch się cieszyć będziemy!

5. Martyna, Zwierzyniec

pada śnieg, pada śnieg już Mikołaj włączył 5 bieg. Szybko po niebie leci, chce zdążyć do wszystkich dzieci. Wiezie ze sobą DADA pieluszki, na które czekają wszystkie Maluszki. Bo chcą mieć sucho,miękko i wygodnie i zawsze wyglądać pogodnie:-)

Gratulujemy

<
>
24 grudnia

Nagroda dnia


Konik na biegunach
nagroda

1. Anna, Stalowa Wola

Z koniem na biegunach Milenka zaprzyjaźnić by się chciała, wiele wspólnych przygód z nim by przeżywała. W pokoju miejsce miałby honorowe oraz miseczki na wode i jedzenie zawsze gotowe.

2. Jakub, Lublin

Wio koniku! Hej zabawo! Kowboj Dawid krzyczy żwawo i rusza w wyobraźni krainę, bezkresną przemierzać pokoju równinę. Prosimy więc dla niego o na biegunach konika, byśmy razem mogli się cieszyć szczęściem naszego smyka!

3. Magdalena, Kutno

Wio, koniku! Galopuj do Kutna, by mała Anielka nie była smutna! I zarżyj radośnie, potup kopytkami, dam Ci piękny kącik, gdy zamieszkasz z nami. Anielka z Gabrielkiem jak dżokejów para, o częste zabawy z Tobą się postara! Wio koniku!

4. Monika, Gdańsk

Wio, Koniku, wio! Wyobraźni mamy mnóstwo. Wyruszamy w każdą świata stronę, zobaczymy piramidy i Lizbonę. Odwiedzimy Amerykę, zwiedzimy całą Afrykę. Do Chin podróż odbędziemy, we Francji żabę zjemy. Plecaczek już pakuję, a Aurelia Ciebie wyczekuje.

5. Patrycja, Radom

Oleńka uwielbia zabawę w konika, na taty plecach często bryka. Lecz rodziciel już z sił opada, jest na to jedna rada! Konik na biegunach potrzebny dla Oli, będzie brykać nim przez dzieciństwo do woli. Uśmiech sprawi, pohuśta i zabawi!

Gratulujemy

<